Klikspaan

Nieuwprijs €19,98
Onze prijs8,99
Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 443
Afmetingen: 150x220x40
Verschijningsdatum: November 2016
EAN: 9789022578513
Let op: Laatste exemplaar

Omschrijving

Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø

Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in vierentwintig uur, met twee doden en meerdere gewonden als gevolg. Dit moet opzet zijn, en het lijkt erop dat iemand de stad tot de grond toe wil laten afbranden.

Grace doet met haar team onderzoek in de rokende puinhopen van de stad. Waar is de pyromaan die dit op zijn geweten heeft? Waarom maakt hij juist deze slachtoffers? Iedereen kan zijn volgende doelwit zijn. Eén fout kan het einde Helens carrière betekenen, en in steeds meer gebouwen breekt brand uit. Ondertussen moet Helen ook haar eigen demonen zien te verslaan...


De pers over de boeken van M.J. Arlidge

‘Arlidge voert de lezer met vaardige hand en gevoel voor psychologie door de stevige plot naar een ontknoping die een inkijkje geeft in het inktzwarte verleden van de intrigerende Helen Grace.’ Vrij Nederland

‘Doet niet onder voor Karin Slaugther… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ Trouw

‘M.J. Arlidge spint het gegeven uit tot een ijzingwekkend verhaal, met de getormenteerde inspecteur Helen Grace in een intrigerende hoofdrol.’ De Limburger