Laagste prijs garantie
Veelgestelde vragen
Assortiment en voorraad
Uw bestelling
Betalen
Verzenden
retourneren
Suggesties en klachten
Over Boekenkraam.nl
Privacy van gegevens
Algemene Voorwaarden
Contact


boekenkraam.nl verkoopt nieuwe en licht beschadigde boeken met flinke kortingen tot wel 80%!

We kopen nieuwe boeken (ramsj) en restpartijen (licht beschadigd) in bij groothandels en uitgeverijen en kunnen deze  daardoor, als een boekenoutlet, met hoge kortingen aanbieden. Dus nieuwe en ongelezen boeken tegen tweedehands prijzen. Bij ons kunt u dus terecht voor goedkope boeken met het meeste voordeel.

U betaalt éénmaal verzendkosten per bestelling.

Verzending binnen Nederland vanaf € 1,95 (maximaal € 2,95).

Op werkdagen vóór 14:00 besteld (en betaald), dezelfde dag verzonden.

Thrillers & Fantasy (1459)


   eerste << terug pagina 1 van 146 verder >> laatste   
Schone handen  

Schone handen

Rene Appel

Uitvoering: Paperback

van: € 12,50
voor: € 3,99
 

3 halen 2 betalen


Sylvia en Eddie hebben samen twee kinderen. Ze wonen in een groot pand in Amsterdam-Zuid en het ontbreekt hen aan niets. Er is één levensgroot probleem: het vele geld dat Eddie binnenbrengt is crimineel geld. Sylvia heeft zijn activiteiten altijd gea ...
 
Koud bloed  

Koud bloed

Tess Gerritsen

Uitvoering: Paperback

van: € 5,00
voor: € 2,99
 
Als je op zoek bent naar rust, dan is het plaatsje Tranquility niet wat de dokter je zou voorschrijven... Het rustiek gelegen stadje Tranquility lijkt de perfecte woonplaats voor dokter Claire Elliot, die na de dood van haar man rust in haar leven ...
 
De mefisto club  

De mefisto club

Tess Gerritsen

Uitvoering: Paperback

van: € 12,50
voor: € 4,99
 

3 halen 2 betalen


Het Latijnse woord PECCAVI (ik heb gezondigd) is in bloed gekrast op de plek waar een jonge vrouw op gruwelijke wijze is vermoord. Het jaagt patholoog-anatoom Maura Isles en rechercheur Jane Rizzoli de stuipen op het lijf. Algauw brengen ze het slach ...
 
Meisje vermist  

Meisje vermist

Tess Gerritsen

Uitvoering: Paperback

van: € 19,99
voor: € 5,99
 

3 halen 2 betalen


"Tess Gerritsen is inmiddels al jaren een thrillerauteur van wereldfaam. Haar thrillers over het duo Jane Rizzoli en Maura Isles zijn bestsellers en de televisieserie Rizzoli & Isles is veelbekeken. Maar ook in Gerritsens vroege thrillers zie je haar ...
 
Klikspaan  

Klikspaan

M.J. Arlidge

Uitvoering: Paperback

van: € 19,98
voor: € 8,99
 

Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo NesbĆø Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in vierentwintig uur, met twee doden en meerdere gewonden als gevolg. Dit moet opzet zijn, en het lijkt erop dat iemand ...

 
Naar bed, naar bed  

Naar bed, naar bed

M.J. Arlidge

Uitvoering: Paperback

van: € 19,98
voor: € 11,99
 

ā€˜Je nagels krijgen heel wat te verduren terwijl je hoofdstuk na hoofdstuk verslindt.ā€™ Hebban.nl Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk van een bekende in een nachtclub wordt gevonden, komt het ...

 
It  

It

Stephen King

Uitvoering: Paperback

van: € 15,00
voor: € 8,99
 
Pennywise is terug, en angstaanjagender dan ooit! IT (Het) van Stephen King draait in september 2017 in de bioscoop In IT brengt een achtentwintig jaar oude belofte zeven volwassenen terug naar Derry, Maine. Hier vochten ze als tieners tegen de ...
 
De laatste mijl  

De laatste mijl

David Baldacci

Uitvoering: Paperback

van: € 19,99
voor: € 6,99
 
Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te horen dat hij vrijgelaten wordt. Volkomen onverwacht heeft iemand een bekentenis afgelegd die hem vrijpleit. Desondanks ...
 
Joyland  

Joyland

Stephen King

Uitvoering: Gebonden

van: € 19,99
voor: € 5,99
 

3 halen 2 betalen


Devin Jones heeft het best naar zijn zin in het amusementspark Joyland waar hij een zomerbaantje heeft en zijn liefdesverdriet probeert te verwerken. Zo naar zijn zin dat hij besluit zijn studie te onderbreken om een tijdje in Joyland te blijven. Hi ...
 
MaĆ®tresse van de Dood  

MaƮtresse van de Dood

Terry Goodkind

Uitvoering: Paperback

van: € 24,99
voor: € 14,99
 
MaƮtresse van de Dood is het eerste deel van Terry Goodkinds gloednieuwe trilogie De Kronieken van Nicci en is gebaseerd op een van de geliefdste personages uit zijn wereldwijde succesreeks De Wetten van de Magie en de daaropvolgende Richard & Kahla ...
 
   eerste << terug pagina 1 van 146 verder >> laatste